PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 603
oceny
7,8 10 1 50603
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Na pierwszy plan w filmu rzucają się kreacje dwójki aktorów Glenn Close, i John'a Malkovich'a . Postacie które odgrywają spychają z ekranu słabiutką wówczas wg. mnie Ume Thurman i grającego na podobnym poziomie Keanu Reeves'a. Gra głównych bohaterów to popis aktorstwa, wodzą się za nos przez cały czas ale w takim stylu że nie nudzi się to widzowi. Pełni satysfakcji i pewni swoich sił, prowadzą wyrafinowaną i ciekawą dla odbiorcy grę. Trzeba przyznać że John Malkovich nie jest typem amanta, ale na ekranie potrafił oczarować każdego kogo zachciał. Wielkie kostiumowe dzieło. Polecam

ocenił(a) film na 8
_Animal_

Za Glenn Close nigdy nie przepadałem, ale w tym filmie zagrała wprost genialnie ! Jak bym miał rozdawać Oscary to na pewno bym dał jej a nie Foster.

Bohun_2

Tam nie grała żadna Foster. A Uma Turman przy Glen Close to jak świnia przy rasowym wierzchowcu.

bapoza

Czy wiesz że w 1989 za rolę w filmie Oskarżeni Jodie Foster otrzymała Oscara.
Chodzi o to że ja i użytkownik Bohun_2 uważamy że Oscar należał się Glenn Close.

W "Niebezpiecznych związkach" to Close pokazuje klasę aktorską, a Uma jest w tle. I to fakt jest nie do pod ważenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones